TRENÉŘI

Aneb lidé, kteří Vám předají osobní zkušenosti, zlepší basketbalové dovednosti a mnohem více!


TRENÉŘI

Stejně jako tomu bylo na prvním ročníku Basketball Mastery Camp, i na druhém jsme dali dohromady tým, který Vás, jako sportovce, podpoří na basketbalovém hřišti i mimo něj.  Kromě toho, každý z nás se v basketbalu pohybuje na jiné pozici, proto společně přinášíme celkový pohled na basketbal a rozmanitost basketbalových znalostí. Chtěli jsme pro Vás rozšířit možnosti až za hranice republiky, proto jsme posílili nás tým i o mezinárodního trenéra, který má bohaté zkušenosti z největší evropské basketbalové velmoci - Španělska. Proto si nenechej ujít jedinečnou příležitost trénovat s mezinárodním trenérem!


Hlavní trenér 

GONZALO HERMOSO

Ahoj, jmenuji se Gonzalo Hermoso a jsem z evropské basketbalové velmoci ve Španělsku. Vystudoval jsem tělesnou aktivitu a sportovní vědu. Navíc mám trenérskou licenci FIBA.

ZKUŠENOSTI

Zkušenosti s prací v offseason s hráči Leb Gold, Leb Silver, EBA a NCAA, jako je Álvaro Cárdenas.

SPORTOVNÍ ÚSPĚCHY

 • Asistent trenéra CB La Zubia (EBA League) 2019-21
 • Hlavní trenér GBA Lions U19 2021/2022
 • Hlavní trenér CB La Zubia (EBA League) 2022/2023
Trenér a hlavní organizátor kempu

FILIP NOVOTNÝ

Jmenuji se Filip Novotný a jsem hlavním organizátorem  Basketball Mastery Camp. Vždy jsem chtěl něco, kde budu moct mladým sportovcům pomáhat rozvíjet jejich basketbalové schopnosti, proto jsem přišel s nápadem na to, uspořádat vlastní basketbalový kemp. Těším se, až se všichni osobně na BM Camp potkáme! 

ZKUŠENOSTI

Mé zkušenosti s vedením mladých hráčů v basketbalu jsou v rámci letních individuálních tréninků. V roce 2020 jsem působil jako trenér na letním kempu GBA v Jindřichově Hradci, kde jsem si uvědomil, že vézt děti k basketbalu je to, co mě naplňuje. Sám jsem aktivní basketbalista, tudíž myšlenka na to, uspořádat vlastní kemp byla v mé hlavě již delší dobu. Toto léto se to stane skutečností a jsem moc rád, že budeme moct mnoha hráčům předat sebedůvěru a vášeň ve hře basketbalu.

Nejvíce zkušeností jsem však získal od mého velmi dobrého přítele a mentora Gilberta Abrahama (nyní působící v Portland Trail Blazers), který mi pomohl nejen v basketbalu, ale i životě a je jedním z hlavních důvodů, proč bych chtěl pomáhat ostatním.

SPORTOVNÍ ÚSPĚCHY

 • U19 bronzová medaile na mistrovství republiky 2018

 • Zlatá medaile U19 na mistrovství republiky 2019

 • Vítěz první ligy mužů 2019

 • Top 3 střelec za tři body v extralize KNBL (2021/22)


Trenér

TOMÁŠ REIMER

Jmenuji se Tomáš Reimer. V současné době jsem hlavním trenérem extraligy U17 a asistentem trenéra první ligy mužů týmu Sokol Pražský. Přes osm let pracuji s mladými sportovci v Praze. Basketbal mě přivedl k práci s mladými sportovci, protože jsem bývalý hráč a chtěl jsem vrátit to, co mi hra dala.

Těším se na letošní letní Basketball Mastery Camps!

ZKUŠENOSTI

 • Hlavní trenér SCM Sokol Pražký

 • Člen trenérského štábu národního týmu U18 ČR (2018-2021)

SPORTOVNÍ ÚSPĚCHY

 • Final four U17

 • Mistrovství republiky U14


Kondiční trenér a masér

DOMINIK DOSOUDIL

Jmenuji se Dominik Dosoudil. Jsem sportovní a rekondiční masér a hokejový gólman, který se rovněž profesionálně věnuje kinesiotapingu. Od roku 2020 se zajímám o zdravé stravování, výživu a nutriční poradenství.

ZKUŠENOSTI

Jsem absolventem maturitního oboru Masér sportovní a rekondiční. Odbornou praxi jsem vykonával v Léčebných lázních Bohdaneč. Od roku 2013 se pravidelně účastním Mezinárodního golmanského hokejového kempu. V letech 2020 – 2022 jsem pracoval v salónu Tělovýchovného lékařství rekondiční a rehabilitační terapie. Nyní působím v basketbalovém týmu BK Kvis Pardubice.

SPORTOVNÍ ÚSPĚCHY

K mým sportovním úspěchům patří titul Mistr Královehradeckého kraje v ledním hokeji (2018/2019) s BK Nová Paka.


Trenér

TADEÁŠ MANAS

Jmenuji se Tadeáš Manas a pocházím z Prahy. Momentálně studuji marketingovou komunikaci a hraji basketbal na vysoké škole University of Mobile v Alabamě, USA. 

ZKUŠENOSTI

Jako student-sportovec na plný úvazek jsem měl omezený čas, kdy jsem mohl pomáhat mladým hráčům. Díky Basketball Mastery se mi podařilo pomoci několika mladým sportovcům v jejich hře, a tak jsem si trénování oblíbil ještě více.

SPORTOVNÍ ÚSPĚCHY

 • Zlatá medaile U13 na mistrovství republiky 2014
 • U13 All Star 5 na mistrovství republiky 2014
 • Zlatá medaile U14 na mistrovství republiky 2015
 • U14 All Star 5 na mistrovství republiky 2015
 • Zlatá medaile U14 na Summer Slam Scotland 2015
 • MVP U14 na Summer Slam Scotland
 • Zlatá medaile U19 na mistrovství republiky 2019